Rozwiązania NAV dla zarządzania projektami

Od kilku lat mamy do czynienia z postępującym w szybkim tempie rozwojem sektora produkcyjno-usługowego. Cechą charakterystyczną tego sektora jest konieczność produkcji jednostkowej jako element większego projektu, który wymaga zarządzania. Jest to również duże wyzwanie dla firmy aby umiejętnie i sprawnie obsłużyć procesy w tego typu firmie. Otwarcie rynku globalnego zmusiło przedsiębiorców na wprowadzaniu nowych technologii, produktów, metod organizacji i zarządzania. Nowy rynek wymaga przyspieszania reakcji na potrzeby klientów oraz elastyczności w działaniu.

W dzisiejszych czasach tylko zastosowanie innowacyjnych rozwiązań daje możliwość firmom podnoszenia sprawności gospodarowania, budowania silnej pozycji konkurencyjnej i uzyskiwania korzyści ekonomicznych.

Jest to proces trudny i złożony . Osiągnięcie go jest możliwe dzięki zastosowaniu NAV.MGT będącego częścią w pełni zintegrowanego systemu Microsoft Dynamics NAV. Program ten pozwala kompleksowo nadzorować wszystkie procesy przedsiębiorstwa, sprawnie i dokładnie oszacować koszty wytworzenia nowego produktu, analizować i planowaćprzepływy materiałów (zaopatrzenie materiałowe) zarówno w projektach jak i produkcji, kontrolować i minimalizować koszty przedsięwzięcia.

Takie rozwiązanie pozwala na:

  • Precyzyjne planowanie i budżetowanie projektu
  • Minimalizację zapasów magazynowych
  • Optymalne wykorzystanie dostępnych mocy produkcyjnych
  • Stabilną współpracę z kooperantami
  • Terminowe dostarczenie zamówionych produktów/usług do klienta
  • Dokładne rozliczenie kosztów projektu
  • Efektywną analizę rentowności produkcji

Dodatkowym atutem naszego rozwiązania jest otwartość kodu źródłowego pozwalająca nam na ciągły rozwój oprogramowania i dostosowania go do zmian zachodzących na rynku. Dzięki temu nasi klienci są wstanie wielokrotnie skrócić czas związany z przepływem informacji pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w realizację projektu, podwyższyćefektywność pracy i zminimalizować możliwość powstawania błędów w uzgodnieniach.

Copyright 2000-2019 © Bank Serwis Sp. z o.o. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie - babaczyk.net
Polski
English